منو اصلی
صفحه اصلی > اخبار 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1213286
 بازدید امروز : 220
 کل بازدید : 1795801
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/0781


  چاپ        ارسال به دوست

خاطرات جام جهانی کشتی 2006 ساری (4)

ناگفته های سید هادی حسینی مدیر کل سابق تربیت بدنی استان مازندران

   داستان مسابقه با جلسه شوراي معاونين كليد خورد آنروز همه معاونين صبحانه نون و پنير مهمان من بودند. 7 صبح ما 60 روز زمان داشتيم بايد موافقت بچه هاي شوراي معاونين را ميگرفتم نه از باب تشكيلاتي بلکه از باب رواني ولزوم همراهي جهادي وجدي.

آنروز كسي مخالف نبود چون همه در جريان بودند وميدانستند مسئله براي من و استان و ورزش چقدرمهم است ما يكصدا بوديم يك نفر حتي توي دلش هم ترديد نداشت آنروز همه مكلف شده بودند حوزه خودشان را سامان بدهند توجيه كنند و در ضمن راجع به برنامه زمانبندي مسابقه پيشنهاد بدهند آنروز به غیر از من ، مهندس بهروان ، آقاي پاشنا، آقاي فلاح ،آقاي دكتر ميرسعيدي، سركار خانم ربي شكر، سركار خانم فرجپور، آقاي روحاني ، آقاي دكتر فيروزجائيان در جلسه بودند و قرار شد ستاد مسابقات تشكيل شود.

راجع به همكارانم ممكن است در طول مسير حرف بزنم تا بخشي از زحمات آنها به تصوير كشيده شود .

معاونین مکلف شدند جانشینان خود را درگیر کار داخلی و جاری کنند و خودشان درگیر کار جام جهانی شوند . من بعد از ورودم به ورزش این رسم را حاکم کردم که هر معاون یک جانشین داشته باشد با این کار دو هدف را دنبال کردم هدف اول اینکه کارمردم لنگ نمی ماند ونامه ای روی زمین نبود معاونین با خیال راحت سفرهای شهرستانی ؛ ارتباطات بیرونی و برنامه ها را دنبال می کردند و دوم اینکه فرد جانشین تمرین می کرد برای اینکه بتواند خود را برای پست ومسئولیت بالاتر آماده کند ومن هم خاطرم جمع بود اگر کسی از بچه ها را برای مدیریت در استانی معرفی میکردم جایش خالی نمی ماند.

خاطر نشان کنم مازندران ظرفیت بالقوه نیروی انسانی خوبی دارد تا زمان ما کسی فرصت رشد پیدا نکرد ولی از زمان ما با پیگیری مکرر و نفوذی که در تهران پیدا کرده بودیم آقایان مهندس پاشا مدیر کل قزوین شد ؛ مهندس نیکخو که مدیر کل قم شد ؛ مهندس منتقمی که مدیرکل اصفهان شد البته از پیشکسوتان مدیریت و ورزش در استان بود ولی متاسفانه کنار گذاشته شده بود؛ آقای پریچهره هم معاون قزوین شد و.... معاون اصفهان شد.

(پایان قسمت چهارم )

برای مشاهده قسمت اول اینجا کلیک کنید

برای مشاهده قسمت دوم اینجا کلیک کنید

برای مشاهده قسمت سوم اینجا کلیک کنید
٠٨:٢٧ - دوشنبه ٢٧ تير ١٣٩٠    /    شماره : ٢٤    /    تعداد نمایش : ٤٢٦١


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/04/30 7:53
0
0
یاد روزهای خوش کشتی جام جهانی افتادم - حاجی حسینی عزیز دلم برات تنگ شده - من یکی از همکاران شما در تربیت بدنی هستم- هیچ وقت اون روزهای بزرگ و با شکوه از یادم نمی رود - روزهایی که شما با شهامت تمام به مازندران ابهت و ارزش دادی - کشتی مازندران را به جهانیان نشان دادی - الان جانشینان شما از برگزاری حتی جام حبیبی و موحد عاجزند... راستی شنیدم انتخابات میخاوهید بیایید . مطمئن باشید با اینکه شهر ما جای دیگه است میاییم و آنجا به شما رای می دهیم... خداوند شما را توفیق دهد به کوری چشم دشمنانت
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج