منو اصلی
صفحه اصلی > جام جهانی کشتی 2006 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 30096
 بازدید امروز : 134
 کل بازدید : 1795715
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/0781


  چاپ        ارسال به دوست

شخصیت میزبانی جام جهانی کشتی؛ هدیه به مازندران

بازتاب درج ناگفته های سید هادی حسینی از زبان خوانندگان فهیم مجله سرزمین ورزش

مجله سرزمین ورزش - سال چهارم - شماره 120 - سه شنبه 24 آبان 90 - صفحه 5

فكرش را نمي كرديم كه سلسله مطالبي كه از مسابقات جام جهاني كشتي آزاد 2006 به عنوان « ناگفته هاي مدير كل سابق تربيت بدني مازندران » درج كرديم بازتاب اينچنيني داشته باشد . بسياري از ورزشدوستان نقطه نظرات خود را با سرزمين ورزش در ميان گذاشتند . اين ناگفته ها به قلم صميمي سيد هادي حسيني و بي واسطه تقديم شد و مورد توجه قرار گرفت . البته برخي از دوستان تاكيد داشتند كه حسيني و ورزش مازندران اقدامات بزرگتري هم داشته اند ولي بايد اذعان داشت كه در آن زمان واگذاري رقابتي در چنين سطحي به يك استان كم كار در عرصه برگزاري رويدادهاي بزرگ شجاعت مي خواست كه طالقاني رئيس وقت فدراسيون كشتي داشت . ضمن آنكه حسيني از وقتي زمزمه برگزاري مسابقات 2006 در مازندران داده شد برنامه هايش را اعلام كرد و آنچنان به درستي اجرا گرديد كه انگار انتهايش را مي دانست ! مدير كل سابق اعتماد به نفس دوباره اي را به مازندران داد و بزرگترين رقابتي كه در تمامي دوران ورزش استان به ياد داريم ميزباني كرد . اعتقاد داريم كه از آن پس مازندران شكوه ديگري يافت و به سمت و سوي سهيم شدن در اتفاقات بزرگ ورزش ايران پيش رفت .

شخصيت پيشرفت خواه سيد هادي حسيني ، اطمينانش به مردم ديارش مازندران و تكاپوي مثال زدني اش كه دقيقه و ثانيه را شرمنده خود مي كرد نقش اصلي را در اين اقدام وسيع كه در شروع مخالفان زيادي داشت ايفا كرد . مدير كل سابق تاكيد داشت كه مازندران فقط براي گردش و تفريح نيست و مي توان شايستگي هايش را در حفظ آبرو و جايگاه ورزش كشورمان در آوردگاههاي مهم نيز ديد . اين بزرگترين دستاوردي بود كه از عمر 5 ساله خدمت سيد هادي حسيني به ورزش استان مي بابيم .

چند نمونه از پيام هاي خوانندگان و ورزشدوستان را در خصوص سه گانه سرزمين ورزش از ناگفته هاي حسيني و سئوالاتي كه مطرح شده را بخوانيد . البته مطمئن هستيم كه حسيني پاسخ شفاف به آنان خواهد داشت .

موسوي از ساري : من تماشاگر آن مسابقات بودم و لذت بردم . اشكالاتي وجود داشت ولي موارد مثبت خيلي بيشتر بود .

حسين يوسفي از ساري : آقاي حسيني درباره كساني كه مخالفت مي كرد شفاف صحبت نكردند . چه كساني نمي خواستند رقابت ها برگزار شود ؟

ميلاد اكبري از ساري : چه هدفي در پس برگزاري مسابقات بود ؟

مريم باتبي : چرا مسابقات در بابل ، قائم شهر و يا حتي جويبار برگزار نشد ؟

ظفر علي مسلم پور : از چاپ چنين مطالبي استقبال مي كنيم . لطفا با بقيه مسئولان هم حرف بزنيد ؟

علي رضائيان از جويبار : بسيار پر مغز و زيبا . تشكر دارم هم از شما و هم از جناب حسيني

مهران علي پور از بابل : شايد اندكي اغراق شد ولي قبول دارم كه برگزاري جام جهاني يك اقدام ويژه بود .

حسن ستوده از ساري : چه دليلي داشت تا مازندران ميزبان اين مسابقات باشد ؟ آيا بهتر نبود هزينه برگزاري را براي استعداديابي كنار مي گذاشت ؟

زيبا اكرم پناهي از آمل : در مطالب آقاي حسيني اشارات خوبي صورت گرفته بود به اينكه مازندران لياقت برگزاري مسابقات عظيم را دارد ولي چرا ادامه نيافت ؟
٠٩:٣١ - شنبه ٢٨ آبان ١٣٩٠    /    شماره : ٨٧    /    تعداد نمایش : ٢٣٥٤


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/08/30 10:16
0
1
سلام با تشكر از تمام عزيزاني كه محبت كردند و سئوال كردند و تقدير از نشريه وزين سرزمين ورزش كه هميشه يار و ياور ورزش بودند / در خصوص سئوالات طرح شده مطالبي به اختصار تقديم مي نمايم : 1-قطعا مسابقات يا هر اقدام اجرايي با اشكالاتي روبروست و ما نير اين مشكلات و اشكالات را داشتيم ولي باور كنيد اشكالات از من بود از همكارانم نبود بخشي از آن ناشي از زمان مسابقه در حوزه سياسي بود بازماندگان از دولت خاتمي داشتند مي رفتند و دل و دماغ نداشتند و آمدگان دولت احمدي نژاد كاردان نبودند و اساسا نمي دانستند اين كار درست است يا غلط . هم به من اعتماد نداشتند هم به بقيه لذا كار سخت ميشد/حوزه امكانات مشكل بعدي بود يكي اينكه همان نگاه مانع گسيل امكانات مي شد و ديگر اينكه شهر ما زير ساخت نداشت نمي شد ظرف 60 روز سالن ساخت هتل ساخت / لذا اشكالات را سعي كرديم به حداقل برسانيم. 2- بگذاريد مسئله مخالفين را به وقت ديگري بسپاريم انشاالله براي چاپ كتاب اقدام خواهم نمود/ 3-مازندران بزرگ بود كارهاي خوبي در ورزش شده بود استان ظرفيت فراوان داشت توجه بيشتر بود بايد مسئولين و مردم باور مي كردند كه مي توانند و ما مي توانيم مازندران سرافراز عضو فلج نيست قادر است جهاني شوذ و نياز ما به زير ساختها براحتي اثبات شد و در تمام حوزه هاي درگير از صدا و سيما گرفته تا گردشگري؛ آب ؛برق و ... و ما بارور كرديم و باورانديم كه مازندران بسيار بزرگ است كه مازندران شهر ما ياد باد 4- بابل؛ قائمشهر ؛جويبار ؛ تنكابن و رامسر ظرفيت داشتند؛ اولا: ساري مركز استان بود و امكانات بيشتري داشت دوما تمريني بود كه بعدا ثابت كرد قائمشهر توانست جام موحد وحبيبي را برگذار كند/ در ضمن اون موقع بخشي از سالنها را تمام نكرده بوديم/ 4- مسابقه استعداد يابي آموزش پايه هم جزء لاينفك ورزش و ضرورت است مسابقه مسير صعود است و قهرماني قله است و نونهالان ما هم بايد مسابقه را مي ديدند تا با اميد فردا تمرين كنند. 5- مازندران ظرفيت مسابقه را دارد بايد همت كرد و ... - سيدهادي
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج