منو اصلی
صفحه اصلی > دیدگاه 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 30571
 بازدید امروز : 176
 کل بازدید : 1770115
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/0781


  چاپ        ارسال به دوست

سید هادی حسینی :

مسافرین را به توریست و توریست را به منبع اشتغال تبدیل کنیم.

نماینده مردم سوادکوه، قائم شهر و جویبار در مجلس شورای اسلامی، گفت: مسافرین را به توریست و توریست را به منبع اشتغال تبدیل کنیم.

سید هادی حسینی با تقدیر از اعتماد مردم حوزه انتخابیه، گفت: از خداوند بزرگ سپاسگزارم که به من فرصت خدمت داد.

وی با بیان این مطلب که حوزه انتخابیه مملو از استعداد برای توسعه است، گفت: وجود نیروی انسانی توانمند که به عنوان اساس و پایه هر توسعه ای مطرح می شود، مهمترین رکن توسعه حوزه انتخابیه؛ سوادکوه، قائم شهر و جویبار است.

حسینی، عوامل طبیعی را دومین رکن توسعه ذکر کرد و افزود: خداوند شرایط لازم شامل؛ آب و هوا و خاک مناسب را برای توسعه در اختیار ما قرار داده است و مشکل ما مدیریت بر منابع خدادادی توسعه است.

وی با تاکید بر این مطلب که زیر ساخت ها به عنوان یکی از عوامل مهم توسعه محسوب می شود، خاطر نشان کرد: ما در زیر ساخت های حوزه انتخابیه برای توسعه با مشکل جدی مواجه هستیم.

وی به بیکاری در شهرستان سوادکوه اشاره کرد و گفت: مردم ما بیکاره نیستند که بدون کار و تلاش خواستار کمک باشند بلکه بیکار و خواستاردر اختیار قرار گرفتن فرصت کار هستند.

حسینی افزود: عزت نفس این مردم همچنان وجود دارد و نگاه این مردم همچنان بلند است.

وی به حضور مسافران در شهرستان سوادکوه اشاره کرد و گفت: سهم سوادکوه از مسافران تنها در بار ترافیکی و زباله است و دولت باید ظرفیت ایجاد کند و مسافر تبدیل به توریست و توریست به اشتغالزایی برای مردم تبدیل شود.

منتخب مردم سوادکوه، قائم شهر و جویبار در مجلس نهم شورای اسلامی با انتقاد از عدم کارشناسی بلند مدت در خروج دام از جنگل، گفت: خروج دام از جنگل، دامدار تولید کننده را به فرد مصرف کننده تبدیل کرده است

وی، ملاک موفقیت یا ضعف مدیران را در اعلام برنامه ها و بررسی کارنامه آنان ذکر کرد و گفت: از همه مسئولان برنامه سالانه را دریافت خواهم کرد و در پایان سال با بررسی عملکردها برای آنان به کارنامه عملکردشان دست خواهیم یافت.

حسینی، استفاده از اصطلاح "اجرایی شدن" را نادرست توصیف کرد و افزود: برای هر پروژه باید زمانبندی مشخص شود در غیر این صورت به ضرر خواهد بود و از اصطلاح اجرا شدن نه اجرایی شدن که از ابتدای طرح ها به ادبیات مسئولان وارد شده است، در پایان به ثمر نشستن طرح ها استفاده گردد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس سوادکوه مبنی بر این که افزایش تملک دارایی از 30 میلیارد ریال در ابتدای دولت نهم به 100 میلیارد ریال حال حاضر، تاثیر ملموسی در زندگی مردم سوادکوه نداشته است، گفت: عدم تاثیر طرح ها و پروژه ها در زندگی مردم باید علمی بررسی شود و برخی از طرح ها و پروژه ها نیز در بلند مدت به نتیجه می رسد.

وی به استعدادهای بالقوه سوادکوه اشاره کرد و گفت: خروج دام از جنگل، دامدار تولید کننده را به فرد مصرف کننده تبدیل کرد و در توریسم و کشاورزی هم کار جدی انجام نشده است و تولید برنج نیز به صورت سنتی و بدون استفاده از کشت های جایگزین انجام می شود.

وی به تعطیلی صنایع اشاره کرد و گفت: برخی از صناییع تعطیل شد و جایگزینی هم برای ان مدیریت نشد.

نماینده مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این مطلب که مجمع نمایندگان استان مازندران باید توسعه استانی را در اولویت فعالیت های خود قرار دهند، گفت: ما تنها شهرستانی فکر کرده ایم و در فضای توسعه استانی باید تلاش گسترده تری انجام دهیم.

حسینی به مشکلات عمده سوادکوه اشاره کرد و گفت: مردم از وعده ها خسته شده اند و ما در حد توان خود سعی خواهیم کرد در خدمت رسانی به مردم تلاش کنیم.

وی به مشکل جدی اعتبار توسط راه و ترابری اشاره کرد و گفت: زیر ساخت ها برای توسعه شهرستانها مهم و زیر بنایی است و پیگیریهای انجام شده برای 4 بانده شدن محور سوادکوه جدی نیوده است.

منتخب مردم سوادکوه، قائم شهر و جویبار در مجلس نهم شورای اسلامی:

ستون اصلی توسعه در فرهنگ است

منتخب مردم سوادکوه، قائم شهر و جویبار در مجلس نهم شورای اسلامی گفت:ستون اصلی توسعه در فرهنگ است.

سید هادی حسینی نماینده مردم سوادکوه، قائم شهر و جویبار درمجلس نهم شورای اسلامی به استفاده از نظرات نخبگان و مردم برای حضور در کمیسیون های مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: صفحه برجسته فعالیت من در مچلس شورای اسلامی، حوزه اقتصادی خواهد بود تا در حل مشکلات حوزه انتخابیه فعالانه تلاش کنم.

مدیر کل سابق تربیت بدنی مازندران که سابقه مدیریت برگزاری جام جهانی کشتی را نیز در کارنامه خود دارد، خاطر نشان کرد: در فراکسیون ورزش حضور فعالی خواهم داشت و هیچگاه توجه به استعدادها و مشکلات ورزشی را فراموش نخواهم کرد.

وی با تاکید بر این مطلب که وارد فراکسیون های سیاسی نخواهم شد، افزود: وجود کمسیون حمل و نقل در مجلس خالی است.

وی به تشکیل کارگروه هایی با هدف بررسی استعدادها و مشکلات حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: از کارشناسان مختلف که در حوزه های گوناگون دارای تخصص هستند، برای تشکیل کارگروه های تخصصی استفاده خواهم کرد

حسینی، به ارتباط دو نماینده حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: مردم سابقه خوشی از ارتباط بین دو نماینده ندارند و من و آقای علیپور در قبل و بعد از انتخابات هیچ مشکلی با هم نداشته ایم.

وی افزود: ما دو نماینده سعی می کنبم با توافق کامل یکدیگر در مسیر حل مشکلات منطقه از طریق مسئولان کشوری و استانی هم گام باشیم.

عضو مجلس نهم شورای اسلامی از رایزنی ابتدایی دو نماینده حوزه انتخابیه سوادکوه، قائم شهر و جویبار با مسئولین کشوری خبر داد و گفت: برخی از جلسات توسط برادر علیپور و برخی دیگر توسط اینجانب با حضور دو نماینده هماهنگی شده است.

وی، ائتلاف در خدمت رسانی به مردم توسط دو نماینده را موجب هم افزایی دانست و خاطر نشان کرد: من و جناب آقای علیپور جانباز انقلاب اسلامی هستیم و سرباز ولایت خواهیم بود.

سید هادی حسینی با تاکید بر این مطلب که توسعه تنها در بخش اقتصادی و عمرانی تعریف نمی شود، گفت: ستون اصلی توسعه در فرهنگ است.

نماینده مردم سوادکوه، قائم شهر و جویبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این مطلب که جامعه قرآنی شاداب تر و پویا تر از جوامع دیگر است، افزود: ما هر چه داریم از دولت قرآن است.

وی با بیان این مطلب که هر چه جامعه و مردم و دولت قرآنی تر باشند، معضلات فرهنگی و اجتماعی و اخلاقی کمتری خواهیم داشت، افزود: فراگیری فرهنگ قرآن موجب ارتقای فرهنگ خدمت و کار و ادب خواهد بود.

حسینی به اخلاق قرآنی در انتخابات اخیر اشاره کرد و افزود: متاسفانه شایعات و تخریب و به چالش کشیدن افراد در این انتخابات زیاد به چشم خورد که بیانگر دور بودن برخی ها از اخلاق و تربیت قرآنی بود.

وی با تاکید بر این که غالب مردم قرآنی و عاشق قرآنند، افزود: توجه به دستورالعملهای قرآنی موجب پالایش جامعه از نابسامانی هاست.

نماینده مجلس نهم از حوزه انتخابیه سوادکوه، قائم شهر و جویبار با بیان این مطلب که رسانه ها نقش بی بدیلی در توسعه دارند، گفت: رابطه من با رسانه مثل گذشته قوی و مستمر خواهد بود.


٠٠:١٦ - پنج شنبه ١ تير ١٣٩١    /    شماره : ١٥٤    /    تعداد نمایش : ١٦٧٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج