منو اصلی
صفحه اصلی > جام جهانی کشتی 2006 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 29491
 بازدید امروز : 32
 کل بازدید : 1768072
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/0781


مجله تخصصی دنیای کشتی
ورزش کشور به این مرد مدیون است
دوران حضور حسینی در راس ورزش مازندران اوج قدرت کشتی این استان بود ؛ او یکی از صادق تر ین و متعهدترین مدیران ورزشی کشور به حساب می آید که همواره آرمان های اصیل انقلاب اسلامی را سرلوحه مدیریتی خویش قرار داده است.
 ١٣:٤٧ - دوشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٠ - نظرات : ٥متن کامل >>
دوستدار دل پاك طالقاني
حاج محمد رضا طالقانی چهره محبوب و دوست داشتنی اهالی کشتی
در ورزش ايران آشناتر از او و مردمي تر سراغ نداريم . چهره اي دوست داشتني كه محبت خالصانه اش به خاطر مدال هايش نيست بلكه فراتر از آن و قامت و اخلاق پهلواني اش مي باشد . محمد رضا طالقاني براي كشتي زندگي اش را گذاشت و اگر چه با بي مهري كنار گذاشته شد ولي تا ورزش هست و كشتي ، نامش در خاطره هاست . او را هيچوقت در قامت يك مسئول پر مدعا نديديم بلكه در مردم حل مي شد و همين علت بزرگي اش خواهد بود .
 ٠٩:٥١ - شنبه ٢٨ آبان ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
شخصیت میزبانی جام جهانی کشتی؛ هدیه به مازندران
بازتاب درج ناگفته های سید هادی حسینی از زبان خوانندگان فهیم مجله سرزمین ورزش
فكرش را نمي كرديم كه سلسله مطالبي كه از مسابقات جام جهاني كشتي آزاد 2006 به عنوان « ناگفته هاي مدير كل سابق تربيت بدني مازندران » درج كرديم بازتاب اينچنيني داشته باشد . بسياري از ورزشدوستان نقطه نظرات خود را با سرزمين ورزش در ميان گذاشتند ...
 ٠٩:٣١ - شنبه ٢٨ آبان ١٣٩٠ - نظرات : ١متن کامل >>
خاطرات جام جهانی کشتی 2006 ساری (8)
ناگفته های سید هادی حسینی مدیر کل سابق تربیت بدنی استان مازندران
دوستی ازدوستان قدیمی مطبوعاتی در آستانه جام حبیبی وموحد از من سئوال فرمودند که چطور شد جام پهلوانان عبدالله موحد و امامعلی حبیبی در استان بنای برگزاریش چیده شد؟ برای اینکه کاملا موضوع را باز کنم کمی به عقب برمیگردم؛ وقتی آمدم مدیر کل شدم همه جا حرف قهرمانان بود ولی اثری از آنان دیده نمی شد تقریبا هیچ سالنی در استان به اسم هیچ قهرمان مازندرانی نبود؛ البته سالن سید رسول ساری بود ولی سید پهلوان بود یا سالن زیراب بنام رنجبر صفری بود ولی او هم پهلوان بود و رسمی نامگذاری نشده بود؛ خیلی برایم زور داشت استانی این همه ادعا داشته باشد این همه قهرمان المپیک و جهان و آسیا داشته باشد ولی حق نداشته باشد در شهر خودش هم اسمش روی یک سالن کوچک ورزشی باشد کوچه وخیابون را حالا میشد بی خیال شد ؟!
 ٢١:٥١ - چهارشنبه ١٣ مهر ١٣٩٠ - نظرات : ٥متن کامل >>
خاطرات جام جهانی کشتی 2006 ساری (7)
ناگفته های سید هادی حسینی مدیر کل سابق تربیت بدنی استان مازندران
لذا از هر طریقی که میشد و با سرعت این کار را انجام دادم بهترین را روسای اداراتم در شهرستانها بودند غالب آنها مدیران خوبی بودند تقریبا از همه آنها کاملا راضی بودم برخی موارد هم بناچار برای اینکه شرایط خاص داشتند؛یعنی مثلا پای بازنشتگی بودند که البته ممکن است موردی نشود پیدا کرد توجیه این دوستان کار سختی نبود؛ چون زبان مشترک داشتیم و با هم کار از نزدیک را تجربه کرده بودیم (هم دل و هم دین و هم درد بودیم)
 ١١:٣٦ - جمعه ٢٥ شهريور ١٣٩٠ - نظرات : ١متن کامل >>
خاطرات جام جهانی کشتی 2006 ساری (6)
ناگفته های سید هادی حسینی مدیر کل سابق تربیت بدنی استان مازندران
در داخل ورزش دسته دیگری قرار داشت که باید همراه یا بهتر بگویم توجیه میشدند وآنان مدیران محترم وخوب هیات های ورزشی بودند؛ اول با پیشکسوتان این حوزه مشورت کردم واین خیلی به من کمک کرد استاد سبحانی ؛جناب مهربان؛جناب ثمربخش که از اعضای اصلی ستاد بود.
 ٠٠:٣٩ - دوشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٠ - نظرات : ١متن کامل >>
خاطرات جام جهانی کشتی 2006 ساری (5)
ناگفته های سید هادی حسینی مدیر کل سابق تربیت بدنی استان مازندران
در واقع اگر می خواستیم کسی را به شهرستانی بزرگ بفرستیم با توجه به هجمه عناصر سیاسی برای انتساب افراد بیرونی یا برخی عناصر ضعیف داخل بخاطر مسائل خطی رو کردن کسی که جانشین معاونت استان بود و تجربه اداره جلسات ستادی سرکشی به شهرستانها و جلسات استانی و کشوری و امضای نامه ها را از طرف مدیر کل استان داشت بهانه را از همه میگرفت و در شهرستان و استان هم کسی مخالفتی نداشت.
 ٠٩:٥٠ - سه شنبه ٤ مرداد ١٣٩٠ - نظرات : ٦متن کامل >>
خاطرات جام جهانی کشتی 2006 ساری (4)
ناگفته های سید هادی حسینی مدیر کل سابق تربیت بدنی استان مازندران
داستان مسابقه با جلسه شوراي معاونين كليد خورد آنروز همه معاونين صبحانه نون و پنير مهمان من بودند. 7 صبح ما 60 روز زمان داشتيم بايد موافقت بچه هاي شوراي معاونين را ميگرفتم نه از باب تشكيلاتي بلکه از باب رواني ولزوم همراهي جهادي وجدي
 ٠٨:٢٧ - دوشنبه ٢٧ تير ١٣٩٠ - نظرات : ١متن کامل >>
خاطرات جام جهانی کشتی 2006 ساری (3)
ناگفته های سید هادی حسینی مدیر کل سابق تربیت بدنی استان مازندران
پروازمان كجا بود توضيح دادم يك فرودگاه محلي داريم كه بلافاصله شما از تهران بصورت ويژه به اونجا منتقل مي شويد. پذيرفت ؛ و بدين ترتيب از مرحله اول گذشتيم ؛ موضوع را با حاجي طالقاني طرح كردم ايشان موافقت كرد قرار شد در تهران نظر سازمان را بگيريم و كار را شروع كنيم...
 ٠٩:١٠ - يکشنبه ١٩ تير ١٣٩٠ - نظرات : ١متن کامل >>
خاطرات جام جهانی کشتی 2006 ساری (2)
ناگفته های سید هادی حسینی مدیر کل سابق تربیت بدنی استان مازندران
قرار شد شب به اتفاق حاجی طالقاني رئیس فدراسیون کشتی ، حاج سلمان قادری ، مرحوم مهندس مهدي پور و آقا رحيم جدي با آقاي مارتيني رئیس فدراسیون جهانی کشتی (فیلا) ملاقات و طرح مسئله كنيم...
 ٢٢:٢٤ - چهارشنبه ١٥ تير ١٣٩٠ - نظرات : ٣متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>