منو اصلی
صفحه اصلی > اخبار 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1213261
 بازدید امروز : 186
 کل بازدید : 1795767
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/1094


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر سلطانی فر: آقای حسینی چهره ورزشی هستند و به مسائل ورزش آشنایی کامل دارند و می توانند منشا خدمات زیادی باشند .

 ورزش و جوانان در مراسم تکریم امیررضا خادم و معارفه سید هادی حسینی معاون پیشین و جدید حقوقی،امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزشو جوانان با اشاره به شرایط سخت اقتصادی گفت:با درایت،صرفه جویی و همگرایی می توانیم از این شرایط ویژه گذر کنیم و قطعا جامعه ورزش هم در کنار مردم و ملت ایران خواهد بود .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مراسم تکریم امیررضا خادم و معارفه سید هادی حسینی معاون پیشین و جدید حقوقی،امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان که عصر امروز در دفتر وزیر برگزار شد؛اهمیت وظایف و مسئولیت های این معاونت را مهم برشمرد و اظهار داشت: رسیدگی به مسائل حقوقی اهمیت زیادی دارد و در این زمینه دعاوی حقیقی و حقوقی زیادی داریم که در این زمینه با تقویت بخش های حقوقی ادارات کل بایستی از تضییع حق ورزش جلوگیری شود .

دکتر سلطانی فر میزان رصد و پایش در امور استان ها را هم مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت : باید در زمینه نظارت بر عملکرد استان ها نسبت به گذشته توجه بیشتری صورت گیرد .

وزیر ورزش و جوانان معاونت حقوقی،امور مجلس و هماهنگی امور استان ها را معاونت مهمی دانست و نسبت به همکاری معاونت ها و مدیران با این حوزه تاکید کرد .

دکتر سلطانی فر ادامه داد: آقای حسینی چهره ورزشی هستند و به مسائل ورزش آشنایی کامل دارند و می توانند منشا خدمات زیادی باشند .

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به شرایط سخت اقتصادی تصریح کرد: با درایت،صرفه جویی و همگرایی می توانیم از این شرایط ویژه گذر کنیم و قطعا جامعه ورزش هم در کنار مردم و ملت ایران خواهد بود .

وزیر ورزش و جوانان اراده ملت ها را برای مقابله با هر تهدید و تحریم دشمن بالاتر دانست و اظهار داشت: در قبال اراده ملت هیچ کس نمی تواند مقاومت کند و باز هم ملت ایران سربلند خواهند بود .

دکتر سلطانی فر در بخش دیگری از سخنانش از تلاش ها و زحمات امیررضا خادم در دوره 6 ساله در این معاونت به نیکی نام برد و تلاش های او را در این بازه زمانی که با خدمات خوبی همراه بوده است ،ستایش کرد .

در این مراسم امیر رضا خادم معاون پیشین حقوقی،امور مجلس و هماهنگی امور استان ها از دکتر سلطانی فر به عنوان یک مدیر توانمند نام برد و اظهار داشت: کار کردن با دکتر سلطانی فر از جزو دوران خوب مدیرتی من بود و از ایشان نکات بسیار خوبی آموختم چرا که کیاست ، سیاست و آشنایی با کشورداری و سعه صدر نسبت به مسائل از شاخصه های وزیر ورزش و جوانان است .

امیررضا خادم انتصاب سید هادی حسینی را نیز تبریک و اظهار داشت: آقای حسینی بسیار کاربلد است و می تواند در مدیریت این حوزه موفق باشد .
خادم از همکاری معاونت ها و مدیران ستادی و استانی نیز تقدیر کرد .

سید هادی حسینی معاون جدید حقوقی امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان تعامل با سه قوه را در این حوزه معاونت به منظور موفقیت مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: برای موفقیت نیاز به تعامل و کمک معاونین مختلف و مدیران کل ستادی و استانی دارم به همین منظور قطعا از طرف این حوزه همکاری متقابل با هدف موفقیت جامعه ورزش و جوانان وجود خواهد داشت 


٠٨:٥٨ - يکشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٦٥    /    تعداد نمایش : ٣٩٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج