منو اصلی
صفحه اصلی > اخبار 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1213227
 بازدید امروز : 136
 کل بازدید : 1795717
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/0781


  چاپ        ارسال به دوست

معاون حقوقی وزارت ارشاد: تعامل و تعاریف مشترک باعث همدلی و همزبانی می شود ...
سید هادی حسینی اینگونه اجلاس ها را گامی به سوی هم افزایی و توان افزایی دانست و بر کاربست همه ظرفیت های بالقوه برای تقویت همدلی و هم افزایی در تمام سطوح وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد.

حسینی گفت: یکی از اهداف این اجلاس و اجلاس های مشابه ایجاد همدلی و  وفاق و زبان مشترک است و فهم مشترک و تعریف مفاهیم مشترک باعث هم افزایی می شود و نبود تعاریف مشترک مجموعه را دچار مشکل می کند.

به گفته حسینی تعریف و کاربست مفاهیم مشترک مثلا در حوزه موسیقی و هنر و ابلاغ آن از سوی مقام عالی وزارت و تبادل آن از سوی معاونان و دست اندرکاران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبدیل آن به گفتمان و موضوع مشترک از حلقه های ضروری همدلی و همم افزایی است.

 معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تقویت پیوندهای ارگانیک و بین دستگاهی را از دیگر موارد ضروری در این حوزه دانست و بر تقویت روابط بین دستگاههای بیرونی و تقویت تعاملات را لازم و ضروری عنوان کرد .

وی برنامه محور بودن و توجیه برنامه در سطح دستگاهی را از جمله اقدامات معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها خواند و گفت: به شکل فشرده از اوایل سال جاری جلسات منسجمی برای تصویب برنامه ها و بودجه معاونت در سطح ستادی و استانی مورد توجه بوده و به شکل محوری در مورد آنها اقدام شده است.

حسینی این جلسات را سبب پایش و شناسایی نقاط قوت و ضعف و آسیب شناسی و تقویت نقاط قوت و رفع معایب و اشکالات در سطوح مختلف دانست .

معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: شروع کار این مجموعه از اجلاس گذشته آغاز شد و از آنجا که آن جلسه تقریبا یکطرفه بوده مقرر شد که در این اجلاس با نگاه نوین و دقیقی به مسائل فرصت بیان مسائل و اعلام برنامه ها  و آسیب شناسی آنها به شکل مستمر  بین صف و ستاد فراهم باشد.

چهارمین اجلاس سراسری مدیران کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها روز شنبه با حضور و سخنرانی سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونان وزیر ، روسای سازمانهای تابعه و مدیران کل استانی و ستادی به مدت سه روز  آغاز به کار کرد.


٠٨:٠٤ - چهارشنبه ٤ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٩٥٩    /    تعداد نمایش : ١٠٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج