منو اصلی
صفحه اصلی > اخبار 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1196218
 بازدید امروز : 71
 کل بازدید : 1769613
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/0781


  چاپ        ارسال به دوست

سیدهادی حسینی موثرترین نماینده مازنی پارلمان نهم...

سیدهادی حسینی را باید موثرترین نماینده مازندران در پارلمان نهم دانست. راقم این سطور درمدت یکسال در مقام رییس دفتر مجمع نمایندگان مازندران ارتباط نزدیک با نمایندگان استان داشتم و روندهای پارلمانی را پیگیری می کردم وشاهد حضور موثر سیدهادی حسینی درامور پارلمانی بودم و هستم.

سیدهادی حسینی بلحاظ ویژگی شخصی اعم از اشراف و احاطه کامل برمسائل مختلف کشور، قدرت تجزیه و تحلیل فنی مسائل کشور، شجاعت و شهامت در طرح مباحث ملی، قدرت بالای چانه زنی و لابیگری ومهارت بالای سخنوری یک "پارلمان تریست" قهار است .او بدلیل سالها تجربه میدانی در حوزه های اجرایی و اجتماعی درسطح ملی خیلی زود با مسائل تخصصی ارتباط برقرارمی کند ولیدر جریانات پارلمانی وتخصصی می شود. سه دوره حضور در کمیسیون تلفیق بودجه وعضویت در هیات رییسه این کمیسیون و چندین فراکسیون تخصصی نشان از نفوذ و توانمندی بالای ایشان درمجلس دارد.

وقتی شاخص های یک نماینده موفق وجریان ساز را با عملکرد جناب حسینی تطبیق می دهیم می توانیم ایشان را در زمره نمایندگان موثر و موفق مجلس نهم بدانیم.

خوشبختانه در سطح حوزه انتخابیه نیز علیرغم خشکسالی اعتباری موفقیت های خوبی داشتند که گزارش عملکرد در سایت ایشان قابل دریافت می باشد.

نگارنده به عنوان یک فعال رسانه ای و دانشگاهی معتقدم دکترحسینی برای مازندران در پارلمان یک شاخص و ترازملی بود چراکه در بسیاری از جهت گیری استانی و پارلمانی نقش آفرین بود و اگر رییس جمهوراز مجلس وزیری انتخاب می کرد حتما سیدهادی حسینی یکی از آنها بود.

دوستان حوزه انتخابیه بدانند همیشه آدم های موثر و پرکار دشمن دارند چون خیلی صریح و بی باک هستند . بارها دیدم دکترحسینی بی توجه به پیامدهای سیاسی و منطقه ای نظر کارشناسی خود را بصراحت مطرح کرد و در تذکردادن ها فقط به منافع مردم و کشور توجه داشت.

عزیزان و دوستداران پیشرفت و توسعه منطقه! متاسفانه ما در ارزیابی خود از یک نماینده بیشتر مسائل شخصی را اهمیت می دهیم مثلا بخاطر عدم شرکت دریک مجلس ختم یا مراسم خیلی زود می رنجیم یا انتظار داریم یک نماینده در یک دوره شق القمرکند و به تنهایی همه مشکلات منطقه را حل کند. نمایندگی در حوزه انتخابیه چندشهرستانی با این همه مسائل وکنشکر سیاسی،اقتصادی و اجتماعی واقعا کاری سخت و دشوارهست و تنظیم روابط سیاسی زیرکی و تدبیر ویژه می خواهد.

اینجانب با احترام به سایر کاندیداها و طرفداران شان تداوم خدمتگزاری دکترسیدهادی حسینی را درسنگر قانونگذازی فرصتی مغتنم برای کشور می دانم و رجاء واثق دارم مردم دوراندیش و فرهیخته حوزه انتخابیه قائمشهر،جویبار،سیمرغ ،سوادکوه و سوادکوه شمالی دراین امر خطیر تصمیمی هوشمندانه می گیرند.

ایرج نیازآذری/ رییس دفتراسبق مجمع نمایندگان مازندران/کارشناس ارشد دانشگاه مازندران

 


١١:٣٤ - يکشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٤    /    شماره : ١٩١٦    /    تعداد نمایش : ١٥٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج